Deputāti Likumdošana Aktualitātes Vispērējā informācija Sākumlapa
 

Latvijas Republikas Augstākā Padome

 

Vēlēšanu apgabals
Deputāts
1. Rīgas vēlēšanu apgabalsAndrejs Panteļējevs (TF)

Dzimis 1961. gadā Rīgā, latvietis, fiziķis
2. Rīgas vēlēšanu apgabalsRuta Marjaša (TF)

Dzimusi 1927. gadā Rīgā, ebrejiete, juriste
3. Rīgas vēlēšanu apgabals Vilnis Eglājs (TF)
1938. - 1993., latvietis, inženieris - mehāniķis
4. Rīgas vēlēšanu apgabals Aleksandrs Kiršteins (TF);(LNNK)
Dzimis 1948. gadā Vecpiebalgā, latvietis, arhitekts
5. Rīgas vēlēšanu apgabals Ģirts Krūmiņš (TF)
Dzimis 1941. gadā Rīgā, latvietis, inženieris - elektromehāniķis
6. Rīgas vēlēšanu apgabals Indulis Ozols (TF)
Dzimis 1933. gadā Rīgā, latvietis, ekonomists
Veselības aizsardzības ministrijas Darba organizācijas centra direktors
7. Rīgas vēlēšanu apgabals Oļegs Batarevskis (TF);(LZP)
Dzimis 1951. gadā Rīgā, latvietis, jurists
8. Rīgas vēlēšanu apgabals Ints Cālītis (TF)
Dzimis 1931. gadā Rīgā, latvietis, elektriķis
9. Rīgas vēlēšanu apgabals Igors Garajevs (L);(PSKP)
Dzimis 1946. gadā Rīgā, krievs, inženieris - mehāniķis
LKP Zemgales priekšpilsētas komitejas pirmais sekretārs
10. Rīgas vēlēšanu apgabals Ivars Krastiņš (TF)
Dzimis 1955. gadā , latvietis, ārsts
11. Rīgas vēlēšanu apgabals Viktors Stefanovičs (L);(PSKP)
Dzimis 1930. gadā Hmeļnickas apg., ukrainis, žurnālists
Laikraksta "Sovetskaja Latvija" redaktora vietnieks
12. Rīgas vēlēšanu apgabals Vladimirs Smirnovs (L);(PSKP)
Dzimis 1952. gadā Čerepovecā, krievs, virsnieks
Rīgas jūras kara flotes garnizona politpārvaldes priekšnieks
13. Rīgas vēlēšanu apgabals Jurijs Ļaļins (L);(PSKP)
Dzimis 1941. gadā , ukrainis,
LKP Kurzemes priekšpilsētas komitejas pirmais sekretārs
14. Rīgas vēlēšanu apgabals Jānis Dzintars (L);(PSKP)
Dzimis 1928. gadā , latvietis, vēsturnieks
15. Rīgas vēlēšanu apgabals Alberts Žuks (L);(PSKP)
Dzimis 1950. gadā Rīgā, ukrainis, ekonomists
Firmas "Pārdaugava" ģenerāldirektors
16. Rīgas vēlēšanu apgabals Jānis Gulbis (TF)
Dzimis 1940. gadā Kuldīgas raj., latvietis, ārsts
17. Rīgas vēlēšanu apgabals Aleksandrs Peršins (L);(PSKP)
Dzimis 1931. gadā Belgorodas apg., krievs, inženieris - metalurgs
Ražošanas apvienības "Darba spars" ģenerāldirektors
18. Rīgas vēlēšanu apgabals Rolands Rikards (TF)
Dzimis 1942. gadā Rīgā, latvietis, mehānikas speciālists
19. Rīgas vēlēšanu apgabals Mihails Berdikovs (L);(PSKP)
Dzimis 1945. gadā Rīgā, krievs, radioinženieris
Rīgas elektromehāniskās rūpnīcas direktors
20. Rīgas vēlēšanu apgabals Dzintars Ābiķis (TF);(LZP)
Dzimis 1952. gadā Ventspilī, latvietis, skolotājs
21. Rīgas vēlēšanu apgabals Sergejs Zaļetajevs (L) 
Dzimis 1946. gadā Rīgā, krievs, fiziķis
22. Rīgas vēlēšanu apgabals Grigorijs Morozļi (L);(PSKP)
Dzimis 1928. gadā Doņeckas apg., ukrainis, jurists
23. Rīgas vēlēšanu apgabals Nikolajs Mihailovs (L);(PSKP)
Dzimis 1940. gadā Kaļiņingradas apg., krievs, inženieris - mehāniķis
24. Rīgas vēlēšanu apgabals Alfrēds Rubiks (L);(PSKP)
Dzimis 1935. gadā Daugavpilī, latvietis, inženieris
LKP pirmais sekretārs
25. Rīgas vēlēšanu apgabals Ojārs Kehris (TF)
Dzimis 1956. gadā Jūrmalā, latvietis, ekonomists
26. Rīgas vēlēšanu apgabals Rolands Repša (TF)
Dzimis 1956. gadā Rīgā, latvietis, inženieris - celtnieks
27. Rīgas vēlēšanu apgabals Romāns Apsītis (TF)
Dzimis 1939. gadā Rīgā, latvietis, jurists
Latvijas Universitātes docents
28. Rīgas vēlēšanu apgabals Jānis Krūmiņš (TF)
Dzimis 1955. gadā Kuldīgā, latvietis, filozofs - sociologs
29. Rīgas vēlēšanu apgabals Oļegs Ščipcovs (L);(PSKP)
Dzimis 1939. gadā Tverā, krievs, radioinženieris, fiziķis
Rīgas Civilās aviācijas inženieru institūta docents
30. Rīgas vēlēšanu apgabals Aleksejs Zotovs (N)
Dzimis 1949. gadā Rjazaņā, krievs, mācītājs
Svētā erceņģeļa Mihaila baznīcas pārzinis
31. Rīgas vēlēšanu apgabals Vladimirs Hodokovskis (L);(PSKP)
Dzimis 1940. gadā Irkutskā, krievs, radioinženieris
Rīgas Civilās aviācijas inženieru institūta rektors
32. Rīgas vēlēšanu apgabals Vladimirs Kostins (L);(PSKP)
Dzimis 1941. gadā , krievs,
Latgales priekšpilsētas kara komisārs
33. Rīgas vēlēšanu apgabals Eduards Maharevs (L);(PSKP)
Dzimis 1943. gadā , krievs
34. Rīgas vēlēšanu apgabals Genadijs Romašovs (L);(PSKP)
Dzimis 1940. gadā Rjazaņas apg., krievs, politologs
35. Rīgas vēlēšanu apgabals Vjačeslavs Gerasimovs (L);(PSKP)
Dzimis 1949. gadā Tambovā, krievs, inženieris - ekonomists
Baltijas dzeldzceļa Rīgas nodaļas plāna un ekonomiskās daļas priekšnieks
36. Rīgas vēlēšanu apgabals Eduards Āboltiņš (L);(PSKP)
Dzimis 1937. gadā Rostovā pie Donas, latvietis, fiziķis
37. Rīgas vēlēšanu apgabals Leonīds Kurdjunovs (L);(PSKP)
Dzimis 1939. gadā Minskā, krievs, radioinženieris
Republikas informācijas un skaitļošanas centra "Agroapgāde" direktors
38. Rīgas vēlēšanu apgabals Ivans Ivanovs (L);(PSKP)
Dzimis 1937. gadā Preiļu raj., krievs, inženieris - mehāniķis
Zinātniskās ražošanas apvienības "Aviatransprocess" nodaļas vadītājs
39. Rīgas vēlēšanu apgabals Staņislavs Buka (L);(PSKP)
Dzimis 1950. gadā Harkovā, latvietis, ekonomists, fiziķis
40. Rīgas vēlēšanu apgabals Tatjana Ždanoka (L);(PSKP)
Dzimusi 1950. gadā Rīgā, krieviete, matemātiķe
41. Rīgas vēlēšanu apgabals Pāvels Šapovalovs (L);(PSKP)
Dzimis 1953. gadā Vitebskā, baltkrievs, jurists
42. Rīgas vēlēšanu apgabals Vladimirs Mihailovs (L);(PSKP)
Dzimis 1952. gadā Rīgā, krievs, inženieris - mehāniķis
43. Rīgas vēlēšanu apgabals Ojārs Blumbergs (TF)
Dzimis 1934. gadā Tukuma raj., latvietis, ekonomists
44. Rīgas vēlēšanu apgabals Konstantins Matvejevs (L);(PSKP)
Dzimis 1954. gadā Rīgā, krievs, jurists
45. Rīgas vēlēšanu apgabals Ivans Prokofjevs (L);(PSKP)
Dzimis 1943. gadā Krāslavas raj., krievs, inženieris - mehāniķis
LKP Ziemeļu rajona komitejas 1. Sekretārs
46. Rīgas vēlēšanu apgabals Ilma Briņķe (TF);(LZP)
Dzimusi 1947. gadā Valkas raj., latviete, juriste
47. Rīgas vēlēšanu apgabals Anatolijs Safonovs (L);(PSKP)
Dzimis 1940. gadā Maskavā, krievs, konstruktors
48. Rīgas vēlēšanu apgabals Anatolijs Aleksejevs (N);(PSKP)
Dzimis 1935. gadā Rīgā, krievs, inženieris
49. Rīgas vēlēšanu apgabals Edgars Eglītis (L);(PSKP)
Dzimis 1936. gadā , latvietis,
Latvijas Jūras kuģniecības LKP komitejas sekretārs
50. Rīgas vēlēšanu apgabals Nikolajs Builovs (L);(PSKP)
Dzimis 1933. gadā Pleskavas apg., krievs, kuģa vadītājs
51. Rīgas vēlēšanu apgabals Broņislavs Salītis (TF)
Dzimis 1938. gadā Daugavpils raj., latvietis, tehniķis - mehāniķis
Zvejnieku saimniecības "Auda" priekšsēdētājs
52. Rīgas vēlēšanu apgabals Juris Karlsons (TF)
Dzimis 1946. gadā Rīgā, latvietis, radioinženieris
53. Rīgas vēlēšanu apgabals Andris Teikmanis (TF)
Dzimis 1959. gadā Rīgā, latvietis, jurists
54. Rīgas vēlēšanu apgabals Mārcis Cīrulis (TF)
Dzimis 1946. gadā Apē, latvietis, ārsts
55. Rīgas vēlēšanu apgabals Arturs Punovskis (TF)
Dzimis 1957. gadā Sahalīnā, latvietis, inženieris - enerģētiķis
Vidzemes priekšpilsētas TDT priekšēdētājs
56. Rīgas vēlēšanu apgabals Ivars Ēlerts (TF)
Dzimis 1944. gadā Rīgā, latvietis, inženieris
57. Rīgas vēlēšanu apgabals Einars Cilinskis (TF);(LNNK)
Dzimis 1963. gadā Rīgā, latvietis, ķīmiķis
LZA Organiskās sintēzes institūta jaunākais zinātniskais līdzstrādnieks
58. Rīgas vēlēšanu apgabals Mihails Gavrilovs (L) 
Dzimis 1951. gadā Rīgā, krievs, ekonomists
Rūniecības uzņēmumu asociācijas valdes priekšsēdētāja vietnieks
59. Rīgas vēlēšanu apgabals Sergejs Dīmans (L);(PSKP)
Dzimis 1951. gadā Rīgā, latvietis, ekonomists, Frakcijas "Līdztiesība" priekšsēdētājs
60. Rīgas vēlēšanu apgabals Aleksandrs Smoļuks (L);(PSKP)
Dzimis 1936. gadā Baltkrievijā, krievs, skolotājs
Rīgas 74. vidusskolas direktors
61. Rīgas vēlēšanu apgabals Jānis Freimanis (TF)
Dzimis 1935. gadā Rīgā, latvietis, ķīmiķis
62. Rīgas vēlēšanu apgabals Viktors Alksnis (L);(PSKP)
Dzimis 1950. gadā , latvietis, virsnieks
63. Rīgas vēlēšanu apgabals Mihails Stepičevs (TF)
Dzimis 1932. gadā Rīgā, krievs, radioaparatūras regulētājs
64. Rīgas vēlēšanu apgabals Andrejs Beluha (L);(PSKP)
Dzimis 1952. gadā , krievs,
LKP Vidzemes priekšpilsētas komisijas pirmais sekretārs
65. Rīgas vēlēšanu apgabals Vladimirs Zatuliviters (L);(PSKP)
Dzimis 1939. gadā Čerkasu apg., ukrainis, ekonomists
S. Birjuzova Rīgas Augstākās politiskās karaskolas pasniedzējs
66. Rīgas vēlēšanu apgabals Aivars Endziņš (TF);(LDDP)
Dzimis 1940. gadā Rīgā, latvietis, jurists
67. Rīgas vēlēšanu apgabals Māris Budovskis (TF)
Dzimis 1939. gadā Rīgā, latvietis, ārsts
68. Rīgas vēlēšanu apgabals Valerijs Priščepovs (L);(PSKP)
Dzimis 1941. gadā , krievs
69. Rīgas vēlēšanu apgabals Atis Kramiņš (TF)
1947. - 1997., latvietis, strādnieks
70. Daugavpils vēlēšanu apgabals Mihails Ivanovs (L);(PSKP)
Dzimis 1938. gadā , krievs,
Daugavpils TDP IK priekšsēdētāja 1. vietnieks
71. Daugavpils vēlēšanu apgabals Aleksejs Vidauskis (L);(PSKP)
Dzimis 1943. gadā , krievs,
Daugavpils TDP IK priekšsēdētājs
72. Daugavpils vēlēšanu apgabals Vladimirs Rodins (L);(PSKP)
Dzimis 1940. gadā , krievs,
Daugavpils būvmateriālu un konstrukciju ražošanas apvienības ģenerāldirektors
73. Daugavpils vēlēšanu apgabals Aleksejs Providenko (L);(PSKP)
Dzimis 1946. gadā , ukrainis,
Daugavpils Vispārējās celtniecības tresta pārvaldnieks
74. Daugavpils vēlēšanu apgabals Vladimirs Žarkovs (L);(PSKP)
Dzimis 1939. gadā , krievs,
Daugavpils LKP komitejas 1. Sekretārs
75. Daugavpils vēlēšanu apgabals Sergejs Beskrovnovs (L);(PSKP)
Dzimis 1954. gadā , krievs, inženieris - celtnieks
Daugavpils Vispārējās celtniecības tresta LKP komitejas sekretārs
76. Daugavpils vēlēšanu apgabals Jevgeņijs Drobots (L);(PSKP)
Dzimis 1946. gadā Ļeņingradas apg., krievs, inženieris - mehāniķis
Daugavpils ražošanas apvienības "Ķīmiskā šķiedra"galvenā inženiera vietnieks
77. Daugavpils vēlēšanu apgabals Grigorijs Agafonovs (L);(PSKP)
Dzimis 1945. gadā , krievs,
Ražošanas apvienības "Latstankoservis" ģenerāldirektors
78. Daugavpils vēlēšanu apgabals Jevgeņijs Jagupecs (L);(PSKP)
Dzimis 1946. gadā Doņeckas apg., ukrainis, radioinženieris
79. Jelgavas vēlēšanu apgabals Gunārs Preinbergs (TF)
Dzimis 1931. gadā Rīgā, latvietis, veterinārārsts
80. Jelgavas vēlēšanu apgabals Andris Tomašūns (TF)
Dzimis 1958. gadā Rīgā, latvietis, vēsturnieks
Jelgavas Spīdolas skolas direktors
81. Jelgavas vēlēšanu apgabals Igors Movels (TF)
Dzimis 1949. gadā Varakļānos, ebrejs, žurnālists
82. Jelgavas vēlēšanu apgabals Imants Geidāns (TF)
Dzimis 1942. gadā Rīgā, latvietis, celtnieks
83. Jelgavas vēlēšanu apgabals Indulis Bērziņš (TF)
Dzimis 1957. gadā Madonā, latvietis, vēsturnieks
84. Jūrmalas vēlēšanu apgabals Leonīds Alksnis (TF)
Dzimis 1936. gadā Rīgā, latvietis, arhitekts
85. Jūrmalas vēlēšanu apgabals Velta Čebotarenoka (TF)
Dzimusi 1949. gadā Rīgā, latviete, žurnāliste
Jūrmalas TDP priekšsēdētāja vietniece
86. Jūrmalas vēlēšanu apgabals Vladilens Dozorcevs (TF)
Dzimis 1939. gadā Smoļenskas apg., krievs, rakstnieks
Žurnāla "Daugava" galvenais redaktors
87. Jūrmalas vēlēšanu apgabals Ivars Silārs (TF)
Dzimis 1938. gadā Aizputē, latvietis, ārsts
Jūrmalas pilsētas centrālās slimnīcas ārsts
88. Liepājas vēlēšanu apgabals Vladimirs Einiņš (TF)
Dzimis 1936. gadā Baltkrievijā, latvietis, kuģa vadītājs
89. Liepājas vēlēšanu apgabals Arnolds Bērzs (TF)
Dzimis 1940. gadā Saldus raj., latvietis, vēsturnieks
90. Liepājas vēlēšanu apgabals Jānis Lagzdiņš (TF)
Dzimis 1952. gadā Liepājā, latvietis, jurists
91. Liepājas vēlēšanu apgabals Linards Muciņš (TF)
Dzimis 1951. gadā Liepājā, latvietis, jurists
92. Liepājas vēlēšanu apgabals Oļegs Mantuļņikovs (L);(PSKP)
Dzimis 1946. gadā Rostovā pie Donas, krievs, radioinženieris
LKP Liepājas komitejas 2. sekretārs
93. Liepājas vēlēšanu apgabals Teodors Eniņš (TF)
Dzimis 1934. gadā Liepājā, latvietis, ārsts
94. Liepājas vēlēšanu apgabals Jurijs Antons (L);(PSKP)
Dzimis 1956. gadā , vācietis,
Liepājas Vispārējās celtniecības tresta LKP komitejas sekretārs
95. Liepājas vēlēšanu apgabals Boriss Feršalovs (L);(PSKP)
Dzimis 1941. gadā , krievs, virsnieks
96. Liepājas vēlēšanu apgabals Igors Rjabiņins (L);(PSKP)
Dzimis 1936. gadā , krievs, virsnieks
97. Rēzeknes vēlēšanu apgabals Anatolijs Bartaševičs (L);(PSKP)
Dzimis 1937. gadā , latvietis, inženieris - celtnieks
98. Rēzeknes vēlēšanu apgabals Martijans Bekasovs (L);(PSKP)
Dzimis 1949. gadā Rēzeknes raj., krievs, jurists
99. Rēzeknes vēlēšanu apgabals Andrejs Rešetņikovs (L);(PSKP)
Dzimis 1946. gadā Madonā, krievs, inženieris - mehāniķis
100. Ventspils vēlēšanu apgabals Aivars Lembergs (TF)
Dzimis 1953. gadā Jēkabpilī, latvietis, ekonomists
Ventspils TDP IK priekšsēdētājs
101. Ventspils vēlēšanu apgabals Alfrēds Mačtams (TF)
Dzimis 1937. gadā Ventspils raj., latvietis, kuģu mehāniķis
102. Ventspils vēlēšanu apgabals Ģirts Kristovskis (TF)
Dzimis 1962. gadā Ventspilī, latvietis, būvinženieris
103. Ventspils vēlēšanu apgabals Valentins Gapoņenko (L);(PSKP)
Dzimis 1929. gadā Vitebskā, krievs, virsnieks
Baltijas kara apgabala robežapsardzības karaspēka priekšnieks
104. Alūksnes vēlēšanu apgabals Viktors Kalnbērzs (TF);(LDDP)
Dzimis 1928. gadā Maskavā, latvietis, ārsts
Latvijas Traumatoloģijas un ortopēdijas ZPI direktors
105. Apes vēlēšanu apgabals Andris Apinītis (TF)
Dzimis 1957. gadā Alūksnes raj., latvietis, lauksaimniecības ekonomists
106. Malienas vēlēšanu apgabals Ivars Caune (TF)
Dzimis 1933. gadā Alūksnes raj., latvietis, agronoms
107. Balvu vēlēšanu apgabals Andris Līgotnis (TF)
1959. -1997., latvietis, jurists
Rīgas pilsētas 4. juridiskās konsultācijas advokāts
108. Viļakas vēlēšanu apgabals Kazimirs Šļakota (TF)
Dzimis 1947. gadā Rēzeknes raj., latvietis, inženieris - mežkopis
Balvu meža kombināta direktors
109. Rugāju vēlēšanu apgabals Juris Cibulis (TF)
Dzimis 1951. gadā Balvu raj., latvietis, filologs
110. Bauskas vēlēšanu apgabals Georgs Andrejevs (TF)
Dzimis 1932. gadā Tukumā, latvietis, ārsts
111. Iecavas vēlēšanu apgabals Dainis Vanags (TF)
Dzimis 1952. gadā Buskas raj., latvietis, skolotājs
112. Vecumnieku vēlēšanu apgabals Valdis Birkavs (TF)
Dzimis 1942. gadā Rīgā, latvietis, jurists
113. Īslīces vēlēšanu apgabals Emerita Buķele (TF)
Dzimusi 1941. gadā Varakļānos, latviete, ekonomiste
114. Cēsu vēlēšanu apgabals Edvīns Kide (TF)
Dzimis 1934. gadā Valmieras raj., latvietis, inženieris - mehāniķis
115. Pārgaujas vēlēšanu apgabals Jānis Endele (TF)
Dzimis 1939. gadā Vecpiebalgā, latvietis, skolotājs
116. Piebalgas vēlēšanu apgabals Druvis Skulte (TF)
Dzimis 1955. gadā Cēsīs, latvietis, inženieris - tehnologs
117. Līgatnes vēlēšanu apgabals Jānis Kinna (TF);(LZS)
Dzimis 1952. gadā Smiltenē, latvietis, inženieris - mehāniķis
118. Vecpils vēlēšanu apgabals Viktors Krols (N);(PSKP)
Dzimis 1947. gadā Rīgā, latvietis, būvinženieris
Daugavpils rajona TDP IK priekšsēdētājs
119. Kalkūnas vēlēšanu apgabals Larions Kucāns (N);(PSKP)
Dzimis 1941. gadā Daugavpils raj., krievs, inženieris - mehāniķis
Agrokombināta "Mirnij" ģenerāldirektors
120. Ilūkstes vēlēšanu apgabals Stefans Rāzna (TF);(LZS)
Dzimis 1951. gadā Daugavpils raj., latvietis, inženieris
Jaunsaimnieks
121. Auces vēlēšanu apgabals Ludvigs Teteris (TF)
Dzimis 1943. gadā Ventspils raj., latvietis, mehāniķis
Latvijas Lauksaimniecības akadēmijas mācību un pētījumu saimniecība "Vecauce"
122. Dobeles vēlēšanu apgabals Raits Černajs (TF)
Dzimis 1948. gadā Dobeles raj., latvietis, matemātiķis
123. Krimūnu vēlēšanu apgabals Jevgēnijs Zaščerinskis (TF);(LDDP)
Dzimis 1938. gadā Krāslavas raj., latvietis, agronoms
Valsts saimniecības "Bērze" direktors
124. Gulbenes vēlēšanu apgabals Pēteris Laķis (TF)
Dzimis 1952. gadā Rīgā, latvietis, filozofs, sociologs
Latvijas Kultūras akadēmijas rektors
125. Daukstu vēlēšanu apgabals Pēteris Gabrānovs (TF)
Dzimis 1941. gadā Balvu raj., latvietis, agronoms, zootehniķis
Raiņa vārdā nosauktās kopsaimniecības valdes priekšsēdētājs
126. Lizuma vēlēšanu apgabals Sarmis Mednis (TF)
Dzimis 1935. gadā Lejasciemā, latvietis, agronoms
Kopsaimniecības "Komunārs" agronoms
127. Jēkabpils vēlēšanu apgabals Galaktions Radionovs (L);(PSKP)
Dzimis 1939. gadā Daugavpils raj., krievs, inženieris - mehāniķis
Ražošanas apvienības "Dolomīts" ģenerāldirektors
128. Kūku vēlēšanu apgabals Andris Felss (TF)
Dzimis 1957. gadā Krustpils pag., latvietis, agronoms
Kopsaimniecības "Krustpils" valdes priekšsēdētājs
129. Jēkabpils vēlēšanu apgabals Ita Kozakeviča (TF)
1955. - 1990., poliete, Nacionālo kultūras biedrību asociācijas prezidente
129. Jēkabpils vēlēšanu apgabalsIndulis Srazdiņš (TF)
Dzimis 1934. gadā Rīgā, latvietis, matemātiķis
130. Salas vēlēšanu apgabals Ludis Skosta (TF)
Dzimis 1936. gadā Jēkabpils raj., latvietis, agronoms
Agrofirmas "Daugava" ģenerāldirektors
131. Viesītes vēlēšanu apgabals Vilnis Edvīns Bresis (N);(LDDP)
Dzimis 1938. gadā Jelgavā, latvietis, agronoms
Latvijas Lauksaimnieku savienības priekšsēdētājs
132. Elejas vēlēšanu apgabals Mavriks Vulfsons (TF);(LDDP)
Dzimis 1918. gadā Maskavā, ebrejs, vēsturnieks, žurnālists
133. Kalnciema vēlēšanu apgabals Andris Plotnieks (N);(LDDP)
Dzimis 1938. gadā Rīgā, latvietis, jurists
134. Ozolnieku vēlēšanu apgabals Mārtiņš Arnītis (N)
Dzimis 1953. gadā Ogrē, latvietis, zootehniķis
Agrofirmas "Staļģene" ģenerāldirektors
135. Krāslavas vēlēšanu apgabals Viktors Kokorišs (N)
Dzimis 1952. gadā Krāslavas raj., latvietis, elektrosakaru inženieris
Krāslavas rajona TDP priekšsēdētājs
136. Grāveru vēlēšanu apgabals Pēteris Koroševskis (N)
Dzimis 1940. gadā Krāslavas raj., latvietis, veterinārārsts
Krāslavas rajona TDP IK Lauksaimniecības departamenta direktors
137. Indras vēlēšanu apgabals Jurijs Kirjušins (L);(PSKP)
Dzimis 1952. gadā Vladimiras apg., krievs, agronoms
Krāslavas rajona patērētāju biedrības priekšsēdētājs
138. Alsungas vēlēšanu apgabals Aleksandrs Lange (TF)
Dzimis 1957. gadā Alsungā, latvietis, inženieris - mehāniķis
Kuldīgas rajona TDP IK priekšsēdētājs
139. Kuldīgas vēlēšanu apgabals Ivars Godmanis (TF)
Dzimis 1951. gadā Rīgā, latvietis, fiziķis
LR Ministru Padomes priekšsēdētājs
140. Skrundas vēlēšanu apgabals Brigita Zeltkalne (TF)
Dzimusi 1937. gadā Liepājā, latviete, žurnāliste
141. Aizputes vēlēšanu apgabals Valdis Biķis (TF)
Dzimis 1940. gadā Dundagā, latvietis, inženieris - mehāniķis
142. Durbes vēlēšanu apgabals Egils Einārs Jurševics (TF);(LSDSP)
Dzimis 1959. gadā Baldonē, latvietis, ārsts
143. Grobiņas vēlēšanu apgabals Juris Aizezers (TF)
Dzimis 1954. gadā Rēzeknē, latvietis, inženieris
Liepājas rajona TDP IK priekšsēdētājs
144. Nīcas vēlēšanu apgabals Imants Kalniņš (TF);(LNNK)
Dzimis 1941. gadā Rīgā, latvietis, komponists
145. Lēdurgas vēlēšanu apgabalsJānis Lucāns (TF)
Dzimis 1937. gadā Daugavpilī, latvietis, inženieris - mehāniķis
146. Limbažu vēlēšanu apgabals Jānis Škapars (TF)
Dzimis 1927. gadā Tukuma apr., latvietis, jurists
147. Salacgrīvas vēlēšanu apgabals Indulis Emsis (TF);(LZP)
Dzimis 1952. gadā Salacgrīvā, latvietis, biologs
LR Vides aizsardzības komitejas priekšsēdētājs
148. Ludzas vēlēšanu apgabals Aleksejs Grigorjevs (TF)
Dzimis 1954. gadā Ventspilī, latvietis, filologs
Laikraksta "Baltijskoje Vremja" redaktors
149. Kārsavas vēlēšanu apgabals Marija Kārkla (TF)
Dzimusi 1954. gadā, latviete, skolotāja
150. Zilupes vēlēšanu apgabals Filips Stroganovs (L);(PSKP)
Dzimis 1942. gadā Ludzas raj., latvietis, mehāniķis
LKP Ludzas rajona komitejas 1. sekretārs
151. Madonas vēlēšanu apgabals Eduards Berklavs (TF);(LNNK)
Dzimis 1914. gadā Kuldīgas apr., latvietis, politologs
152. Cesvaines vēlēšanu apgabals Jānis Gavars (TF)
Dzimis 1957. gadā Preiļu raj., latvietis, žurnālists
153. Ērgļu vēlēšanu apgabals Valdis Šteins (TF)
Dzimis 1948. gadā Rīgā, latvietis, ģeogrāfs
154. Varakļānu vēlēšanu apgabals Pēteris Krūgaļaužs (TF);(LZS)
Dzimis 1953. gadā Varakļānos, latvietis, agronoms
155. Jaunogres vēlēšanu apgabals Visvaldis Mucenieks (TF)
Dzimis 1938. gadā Kuldīgas raj., latvietis, inženieris - elektroenerģētiķis
156. Ogres vēlēšanu apgabals Kārlis Liepiņš (TF)
Dzimis 1942. gadā Rīgā, latvietis, enerģētiķis
157. Pārogres vēlēšanu apgabals Skaidrīte Albertiņa (TF);(LZP)
Dzimis 1934. gadā Rīgā, latvietis, ekoloģe
158. Lielvārdes vēlēšanu apgabals Tālavs Jundzis (TF)
Dzimis 1951. gadā Gulbenē, latvietis, jurists
159. Madlienas vēlēšanu apgabals Guntis Grūbe (TF)
Dzimis 1953. gadā Valkas raj., latvietis, inženieris - mehāniķis, ekonomists
160. Preiļu vēlēšanu apgabals Valentīna Zeile (TF)
Dzimusi 1937. gadā Krāslavas raj., latviete, ekonomiste
Latvijas Universitātes docente
161. Līvānu vēlēšanu apgabals Normunds Beļskis (TF)
Dzimis 1959. gadā Rīgā, latvietis, žurnālists
162. Pelēču vēlēšanu apgabals Andris Puzo (TF)
Dzimis 1954. gadā Aknīstē, latvietis, skolotājs
Aglonas internātskolas direktors
163. Viļānu vēlēšanu apgabals Kazimirs Špoģis (TF)
Dzimis 1927. gadā Preiļu raj., latvietis, lauksaimniecības ekonomists
164. Dricēnu vēlēšanu apgabals Antons Seiksts (TF)
Dzimis 1946. gadā Rēzeknes apr., latvietis, skolotājs
165. Kaunatas vēlēšanu apgabals Gunārs Klindžāns (N)
Dzimis 1956. gadā Rēzeknē, latvietis, inženieris - mehāniķis
166. Ādažu vēlēšanu apgabals Ārijs Ūdris (TF)
Dzimis 1956. gadā , latvietis, ekonomists
Akciju sabiedrība "Ādaži"
167. Babītes vēlēšanu apgabals Artūrs Kodoliņš (TF)
Dzimis 1948. gadā Tukuma raj., latvietis, ekonomists
168. Ķekavas vēlēšanu apgabals Jānis Biezais (TF);(LAP)
Dzimis 1940. gadā Gulbenes raj., latvietis, ekonomists
169. Mālpils vēlēšanu apgabals Andris Grūtups (TF)
Dzimis 1949. gadā Dobelē, latvietis, jurists
Siguldas juridiskās konsultācijas advokāts
170. Mārupes vēlēšanu apgabals Anatolijs Gorbunovs (TF)
Dzimis 1942. gadā Ludzas apr., latvietis, inženieris - celtnieks, politologs
LR AP priekšsēdētājs
171. Olaines vēlēšanu apgabals Antons Buls (TF)
Dzimis 1934. gadā Ludzas raj., latvietis, ekonomists
Ražošanas apvienības "Latvbiofarm" ģenerāldirektora vietnieks
172. Salaspils vēlēšanu apgabals Mihails Rogaļs (L);(PSKP)
Dzimis 1939. gadā Baltkrievijā, baltkrievs, inženieris - hidrotehniķis
Rīgas HES priekšnieks
173. Salaspils vēlēšanu apgabals Jānis Vaivads (TF)
Dzimis 1946. gadā Jēkabpils raj., latvietis, fiziķis
174. Saulkrastu vēlēšanu apgabals Juris Dobelis (TF)
Dzimis 1940. gadā Rīgā, latvietis, inženieris - ķīmiķis
175. Siguldas vēlēšanu apgabals Juris Bojārs (TF);(LDDP)
Dzimis 1938. gadā Rīgā, latvietis, jurists
176. Ropažu vēlēšanu apgabals Alberts Bels (TF)
Dzimis 1938. gadā Ropažos, latvietis, rakstnieks
177. Saldus vēlēšanu apgabals Imants Daudišs (TF)
Dzimis 1945. gadā Rīgā, latvietis, inženieris - tehnologs
LR AP sekretārs
178. Saldus vēlēšanu apgabals Mārtiņš Bērziņš (TF)
Dzimis 1949. gadā Saldū, latvietis, inženieris - mehāniķis
Kopsaimniecības "Druva" valdes priekšsēdētājs
179. Ezeres vēlēšanu apgabals Arvīds Ulme (TF);(LZP)
Dzimis 1947. gadā Dolē, latvietis, mežsargs
180. Stučkas vēlēšanu apgabals Imants Ziedonis (N)
Dzimis 1933. gadā Tukuma raj., latvietis, rakstnieks
Latvijas Kultūras fonda priekšsēdētājs
180. Aizkraukles vēlēšanu apgabals Aivars Berķis (TF)
Dzimis 1936. gadā, latvietis, žurnālists
181. Kokneses vēlēšanu apgabals Odisejs Kostanda (N)
Dzimis 1963. gadā Rīgā, grieķis, skolotājs
182. Jaunjelgavas vēlēšanu apgabals Raimonds Krūmiņš (TF)
Dzimis 1965. gadā Kuldīgā, latvietis, lauksaimniecības ekonomists
183. Rojas vēlēšanu apgabals Anna Seile (TF);(LZP)
Dzimusi 1939. gadā Mežotnē, latviete, ģeogrāfe
184. Valdemārpils vēlēšanu apgabals Ivans Cupruns (TF)
Dzimis 1951. gadā Aucē, ukrainis, inženieris - elektriķis
185. Sabiles vēlēšanu apgabals Einars Repše (TF);(LNNK)
Dzimis 1961. gadā Jelgavā, latvietis, elektronikas inženieris
186. Talsu vēlēšanu apgabals Pēteris Simsons (TF)
Dzimis 1948. gadā Talsos, latvietis, jurists
187. Tukuma vēlēšanu apgabals Juris Celmiņš (TF)
Dzimis 1950. gadā Talsos, latvietis, vēsturnieks, žurnālists
188. Tukuma vēlēšanu apgabals Vilis Seleckis (TF)
Dzimis 1950. gadā Rēzeknes raj., latvietis, vēsturnieks, žurnālists
189. Slampes vēlēšanu apgabals Pēteris Lazda (TF)
Dzimis 1936. gadā Liepājas raj., latvietis, jurists
190. Kandavas vēlēšanu apgabals Agris Jaunkļaviņš (TF)
Dzimis 1939. gadā Jēkabpilī, latvietis, agronoms
191. Valkas vēlēšanu apgabals Alfrēds Čepānis (TF)
Dzimis 1943. gadā Madonas raj., baltkrievs, zootehniķis
192. Smiltenes vēlēšanu apgabals Dainis Īvāns (TF)
Dzimis 1955. gadā Madonā, latvietis, žurnālists, LR AP priekšsēdētāja 1. vietnieks
193. Strenču vēlēšanu apgabals Andrejs Krastiņš (TF);(LNNK)
Dzimis 1951. gadā Rīgā, latvietis, jurists
LR AP priekšsēdētāja vietnieks
194. Valmieras vēlēšanu apgabals Andris Bērziņš (TF)
Dzimis 1944. gadā Nītaurē, latvietis, radioinženieris
Valmieas rajona TDP un IK priekšsēdētājs
195. Valmieras vēlēšanu apgabals Jānis Dinevičs (TF);(LSDSP)
Dzimis 1948. gadā Rīgā, latvietis, inženieris - enerģētiķis, Latvijas Tautas frontes frakcijas vadītājs
196. Rūjienas vēlēšanu apgabals Ivars Briedis (TF)
Dzimis 1940. gadā Valmierā, latvietis, skolotājs
Valmieras Viestura vidusskolas direktors
197. Mazsalacas vēlēšanu apgabals Ziedonis Ziediņš (TF)
Dzimis 1953. gadā Kuldīgā, latvietis, lauksaimniecības inženieris
198. Kocēnu vēlēšanu apgabals Edmunds Krastiņš (TF);(LZS)
Dzimis 1958. gadā Ogrē, latvietis, matemātiķis
199. Ziru vēlēšanu apgabals Jānis Blaževičs (TF)
Dzimis 1947. gadā Krāslavas raj., latvietis, inženieris - mehāniķis
Ventspils rajona TDP priekšsēdētājs
200. Tārgales vēlēšanu apgabals Ilmārs Geige (TF)
Dzimis 1942. gadā Pitragciemā, lībietis, inženieris - elektriķis
201. Ugāles vēlēšanu apgabals Voldemārs Strīķis (TF)
Dzimis 1936. gadā Mažeiķos, latvietis, agronoms


Uz augšu Rakstīt mājas lapas administratoram
© 2002 Latvijas Republikas Saeima