Deputāti Likumdošana Aktualitātes Vispārējā informācija Sākumlapa


Frakcijas 6. Saeimā

Demokrātiskās partijas Saimnieks frakcija
Frakcija darbojās no 07.11.1995. līdz 02.11.1998.
Vārds, uzvārds
Darbības laiks
Amats
Andris AmeriksNo 08.07.1996.līdz 02.11.1998.
Edgars BānsNo 20.02.1997.līdz 02.11.1998.
Ilmārs BišersNo 07.11.1995.līdz 02.11.1998.
Viesturs BokaNo 08.05.1997.līdz 20.08.1997.
No 20.08.1997.līdz 02.11.1998. vadītāja vietnieks
Olafs BrūversNo 18.04.1996.līdz 11.06.1997.
Juris CelmiņšNo 07.11.1995.līdz 23.10.1996.
No 23.10.1996.līdz 14.05.1997. vadītāja vietnieks
No 14.05.1997.līdz 02.11.1998.
Alfreds ČepānisNo 07.11.1995.līdz 02.11.1998.
Ziedonis ČeversNo 07.11.1995.līdz 07.03.1996.
No 24.10.1996.līdz 20.08.1997. vadītājs
No 20.08.1997.līdz 02.11.1998.
Viktors DinēvičsNo 11.06.1997.līdz 02.11.1998.
Oļģerts DunkersNo 20.02.1997.līdz 10.09.1997.
Gunta GannusaNo 20.02.1997.līdz 20.08.1998.
Modris GobaNo 07.11.1995.līdz 06.06.1996.
Ojārs GrinbergsNo 20.02.1997.līdz 20.08.1998.
Žanis HolšteinsNo 07.03.1996.līdz 24.10.1996.
Ernests JurkānsNo 07.11.1995.līdz 15.04.1996.
No 25.11.1996.līdz 14.05.1997.
No 14.05.1997.līdz 20.08.1997. vadītāja vietnieks
No 20.08.1997.līdz 02.11.1998. vadītājs
Juris KaksītisNo 07.11.1995.līdz 07.01.1996.
No 08.01.1996.līdz 07.02.1996. vadītāja vietnieks
No 07.02.1996.līdz 23.10.1996. vadītājs
No 23.10.1996.līdz 14.05.1997. vadītāja vietnieks
No 14.05.1997.līdz 02.11.1998.
Ivars KalniņšNo 13.06.1996.līdz 25.11.1996.
Ēriks KažaNo 07.11.1995.līdz 07.03.1996.
Gundars KleinbergsNo 28.03.1996.līdz 03.10.1996.
Ilga KreituseNo 07.11.1995.līdz 25.09.1996.
Aivars Guntis KreitussNo 07.11.1995.līdz 08.01.1996. priekšēdētājs
No 08.01.1996.līdz 28.03.1996.
Valdis KrisbergsNo 07.11.1995.līdz 25.09.1996.
Ludmila KuprijanovaNo 08.07.1996.līdz 02.11.1998.
Ivars Jānis ĶezbersNo 07.11.1995.līdz 07.01.1996.
No 08.01.1996.līdz 07.02.1996. vadītājs
No 07.02.1996.līdz 22.04.1997. vadītāja vietnieks
Rudīte LeitenaNo 01.02.1996.līdz 07.08.1997.
Ādolfs LočmelisNo 30.04.1998.līdz 02.11.1998.
Valdis NagobadsNo 07.11.1995.līdz 20.08.1997.
No 20.08.1997.līdz 02.11.1998. vadītāja vietnieks
Jānis RāznaNo 07.11.1995.līdz 05.05.1998.
Andris SaulītisNo 20.02.1997.līdz 21.04.1997.
Atis SausnītisNo 07.11.1995.līdz 07.02.1996.
No 07.02.1996.līdz 24.10.1996. frakc.vad.vietnieks
No 24.10.1996.līdz 02.11.1998.
Viktors StikutsNo 07.03.1996.līdz 02.11.1998.
Jānis StrodsNo 20.02.1997.līdz 21.04.1997.
Leonards TenissNo 07.11.1995.līdz 02.11.1998.
Dainis TurlaisNo 07.11.1995.līdz 01.02.1996.
No 07.08.1997.līdz 02.11.1998.
Juris ZaķisNo 07.11.1995.līdz 13.06.1996.
Ēriks ZundaNo 06.06.1996.līdz 02.11.1998.
Frakcija "Latvijai"
Frakcija darbojās no 07.11.1995. līdz 02.11.1998.
Vārds, uzvārds
Darbības laiks
Amats
Kārlis ČerānsNo 07.11.1995.līdz 19.08.1996.
No 19.08.1996.līdz 02.11.1998. priekšsēdētāja vietnieks
Oļģerts DunkersNo 07.11.1995.līdz 18.06.1996.
Gunta GannusaNo 07.11.1995.līdz 18.06.1996.
Ojārs GrinbergsNo 07.11.1995.līdz 18.06.1996.
Edmunds GrīnbergsNo 07.11.1995.līdz 02.11.1998.
Jānis KazāksNo 07.11.1995.līdz 02.11.1998.
Odisejs KostandaNo 07.11.1995.līdz 02.11.1998. priekšsēdētājs
Janīna KušnereNo 07.11.1995.līdz 02.11.1998.
Imants LiepaNo 30.11.1995.līdz 02.11.1998.
Jānis MauliņšNo 07.11.1995.līdz 02.11.1998.
Modris PlāteNo 07.11.1995.līdz 27.11.1995.
Andris RubinsNo 07.11.1995.līdz 22.03.1996.
Māris RudzītisNo 07.11.1995.līdz 18.06.1996.
Andris SaulītisNo 07.11.1995.līdz 18.06.1996.
Jānis StrodsNo 07.11.1995.līdz 18.06.1996.
Uldis VeldreNo 18.09.1907.līdz 14.04.1998.
Elmārs ZelgalvisNo 07.11.1995.līdz 19.08.1996. priekšsēdētāja biedrs
No 19.08.1996.līdz 27.08.1998. priekšsēdētāja vietnieks
Frakcija "Latvijas ceļš"
Frakcija darbojās no 07.11.1995. līdz 02.11.1998.
Vārds, uzvārds
Darbības laiks
Amats
Pēteris ApinisNo 07.11.1995.līdz 02.11.1998.
Romāns ApsītisNo 07.11.1995.līdz 04.12.1996.
Jānis ĀbeleNo 04.12.1996.līdz 02.11.1998.
Dzintars ĀbiķisNo 07.11.1995.līdz 23.04.1998.
Jānis ĀdamsonsNo 07.11.1995.līdz 25.09.1996.
Indulis BērziņšNo 07.11.1995.līdz 14.02.1996. vadītāja vietnieks
No 14.02.1996.līdz 02.11.1998.
Valdis BirkavsNo 07.11.1995.līdz 08.02.1996.
Inese BirznieceNo 18.09.1997.līdz 02.11.1998.
Jānis BunkšsNo 07.11.1995.līdz 02.11.1998.
Imants DaudišsNo 07.11.1995.līdz 18.09.1997.
Aivars EndziņšNo 07.11.1995.līdz 04.12.1996.
Māris GailisNo 07.11.1995.līdz 08.02.1996.
Anatolijs GorbunovsNo 07.11.1995.līdz 08.08.1996.
Edvīns InkēnsNo 08.02.1996.līdz 02.11.1998.
Pēteris KeišsNo 19.08.1996.līdz 07.08.1997.
No 04.09.1997.līdz 02.11.1998.
Ģirts Valdis KristovskisNo 01.02.1996.līdz 11.05.1998.
Vilis KrištopansNo 07.11.1995.līdz 25.01.1996.
No 07.08.1997.līdz 28.08.1997.
Jānis LagzdiņšNo 07.11.1995.līdz 23.04.1998.
Kārlis LeiškalnsNo 08.02.1996.līdz 28.01.1998.
No 28.01.1998.līdz 02.11.1998. priekšsēdētāja vietnieks
Kristiāna LībaneNo 07.11.1995.līdz 14.02.1996.
No 14.02.1996.līdz 14.01.1998. priekšsēd. vietniece
No 14.01.1998.līdz 02.11.1998. priekšsēdētāja
Ruta MarjašaNo 04.12.1996.līdz 02.11.1998.
Andrejs PanteļējevsNo 07.11.1995.līdz 14.01.1998. priekšsēdētājs
No 14.01.1998.līdz 02.11.1998.
Aija PočaNo 25.01.1996.līdz 01.02.1996.
No 28.08.1997.līdz 04.09.1997.
Antons SeikstsNo 07.11.1995.līdz 02.11.1998.
Andris TomašūnsNo 07.11.1995.līdz 02.11.1998.
Deputātu bloks "Sociālistiskā partija-Līdztiesība"
Frakcija darbojās no 07.11.1995. līdz 21.12.1995.
Vārds, uzvārds
Darbības laiks
Amats
Aleksandrs BartaševičsNo 07.11.1995.līdz 21.12.1995.
Martijans BekasovsNo 07.11.1995.līdz 21.12.1995.
Oļegs DeņisovsNo 07.11.1995.līdz 21.12.1995.
Aleksandrs GolubovsNo 07.11.1995.līdz 21.12.1995.
Modris LujānsNo 07.11.1995.līdz 21.12.1995.
Latvijas Vienības partija
Frakcija darbojās no 07.11.1995. līdz 20.02.1997.
Vārds, uzvārds
Darbības laiks
Amats
Raitis ApalupsNo 07.11.1995.līdz 24.04.1996.
No 24.04.1996.līdz 20.02.1997. priekšsēd. vietnieks
Edgars BānsNo 07.11.1995.līdz 20.02.1997. priekšsēdētājs
Roberts DilbaNo 07.11.1995.līdz 31.01.1997.
Viesturs GredzensNo 07.11.1995.līdz 09.12.1995.
Viktors KalnbērzsNo 07.11.1995.līdz 24.04.1996. frakcijas vadītāja vietn.
No 24.04.1996.līdz 20.02.1997.
Ādolfs LočmelisNo 08.08.1996.līdz 20.02.1997.
Jānis RubulisNo 07.11.1995.līdz 20.02.1997.
Anatolijs TučsNo 07.11.1995.līdz 08.08.1996.
Gundars ValdmanisNo 07.11.1995.līdz 20.02.1997.
LNNK un LZP
Frakcija darbojās no 07.11.1995. līdz 30.06.1997.
Vārds, uzvārds
Darbības laiks
Amats
Juris DobelisNo 07.11.1995.līdz 20.05.1997.
Indulis EmsisNo 07.11.1995.līdz 30.06.1997.
Jānis KalviņšNo 07.11.1995.līdz 30.06.1997. priekšsēdētāja vietnieks
Aleksandrs KiršteinsNo 07.11.1995.līdz 02.06.1997. priekšsēdētājs
No 02.06.1997.līdz 30.06.1997.
Andrejs KrastiņšNo 07.11.1995.līdz 02.06.1997.
No 02.06.1997.līdz 30.06.1997. priekšsēdētājs
Aristids Jēkabs LambergsNo 07.11.1995.līdz 30.06.1997.
Anna SeileNo 07.11.1995.līdz 21.05.1997. priekšsēdētāja vietnieks
Pēteris TabūnsNo 07.11.1995.līdz 21.05.1997.
Latvijas Zemnieku savienības frakcija
Frakcija darbojās no 07.11.1995. līdz 02.11.1998.
Vārds, uzvārds
Darbības laiks
Amats
Raitis ApalupsNo 12.03.1997.līdz 02.11.1998.
Roberts DilbaNo 01.02.1997.līdz 22.01.1998.
No 22.01.1998.līdz 02.11.1998. priekšsēdētājs
Kārlis Jūlijs DruvaNo 07.11.1995.līdz 05.03.1997. priekšsēdētāja vietnieks
No 05.03.1997.līdz 22.01.1998. priekšsēdētājs
No 22.01.1998.līdz 02.11.1998. priekšsēdētāja vietnieks
Viesturs GredzensNo 16.10.1996.līdz 05.03.1997.
No 05.03.1997.līdz 22.01.1998. priekšsēd.vietnieks
No 22.01.1998.līdz 02.11.1998.
Ervids GrinovskisNo 07.11.1995.līdz 02.11.1998.
Paulis KļaviņšNo 07.11.1995.līdz 05.03.1997.
No 05.03.1997.līdz 03.08.1998. priekšsēdētāja vietnieks
Ādolfs LočmelisNo 20.02.1997.līdz 30.04.1998.
Andrejs NaglisNo 07.11.1995.līdz 03.08.1998.
Aida PrēdeleNo 07.11.1995.līdz 12.01.1998.
Pauls PutniņšNo 07.11.1995.līdz 05.03.1997. priekšsēdētājs
No 05.03.1997.līdz 02.11.1998.
Jānis RubulisNo 25.02.1997.līdz 02.11.1998.
Anta RugāteNo 07.11.1995.līdz 21.07.1998.
Māris VītolsNo 07.11.1995.līdz 05.03.1997. priekšsēdētāja vietnieks
No 05.03.1997.līdz 25.03.1998.
Tautas saskaņas partija
Frakcija darbojās no 07.11.1995. līdz 06.07.1996.
Vārds, uzvārds
Darbības laiks
Amats
Andris AmeriksNo 07.11.1995.līdz 06.07.1996.
Vladilens DozorcevsNo 07.11.1995.līdz 06.07.1996.
Jānis JurkānsNo 07.11.1995.līdz 06.07.1996. priekšsēdētājs
Ludmila KuprijanovaNo 07.11.1995.līdz 06.07.1996.
Leonards StašsNo 07.11.1995.līdz 06.07.1996.
Jānis UrbanovičsNo 07.11.1995.līdz 17.01.1996.
No 17.01.1996.līdz 06.07.1996. priekšsēd.vietnieks
Tēvzemei un Brīvībai
Frakcija darbojās no 07.11.1995. līdz 26.06.1997.
Vārds, uzvārds
Darbības laiks
Amats
Vents BalodisNo 07.11.1995.līdz 26.06.1997.
Oskars GrīgsNo 07.11.1995.līdz 26.06.1997. priekšsēdētāja vietnieks
Guntars GrīnblatsNo 07.11.1995.līdz 26.06.1997.
Māris GrīnblatsNo 07.11.1995.līdz 25.01.1996.
No 20.02.1997.līdz 26.06.1997.
Aigars JirgensNo 07.11.1995.līdz 16.10.1996. priekšsēdētāja vietnieks
No 16.10.1996.līdz 26.06.1997.
Roberts JurdžsNo 07.11.1995.līdz 26.06.1997.
Leopolds OzoliņšNo 07.11.1995.līdz 17.02.1997.
Normunds PēterkopsNo 07.11.1995.līdz 26.06.1997.
Aleksandrs PētersonsNo 07.11.1995.līdz 26.06.1997.
Andrejs PožarnovsNo 07.11.1995.līdz 26.06.1997.
Jānis PriedkalnsNo 25.01.1996.līdz 20.02.1997.
Māris RudzītisNo 20.02.1997.līdz 26.06.1997.
Juris SinkaNo 07.11.1995.līdz 26.06.1997.
Jānis StraumeNo 07.11.1995.līdz 26.06.1997. priekšsēdētājs
Juris Galerijs VidiņšNo 07.11.1995.līdz 16.10.1996.
No 16.10.1996.līdz 26.06.1997. priekšsēdētāja vietnieks
Roberts ZīleNo 07.11.1995.līdz 26.06.1997.
"Tautai un taisnībai"
Frakcija darbojās no 03.07.1996. līdz 20.02.1997.
Vārds, uzvārds
Darbības laiks
Amats
Oļģerts DunkersNo 03.07.1996.līdz 20.02.1997.
Gunta GannusaNo 03.07.1996.līdz 20.02.1997. vadītāja
Ojārs GrinbergsNo 03.07.1996.līdz 20.02.1997.
Māris RudzītisNo 03.07.1996.līdz 20.02.1997.
Andris SaulītisNo 03.07.1996.līdz 20.02.1997.
Jānis StrodsNo 03.07.1996.līdz 20.02.1997. vadītāja vietn.
Sociālistiskā partija-Līdztiesība
Frakcija darbojās no 13.11.1996. līdz 20.05.1997.
Vārds, uzvārds
Darbības laiks
Amats
Aleksandrs BartaševičsNo 13.11.1996.līdz 07.05.1997.
No 07.05.1997.līdz 21.05.1997. priekšsēdētājs
Martijans BekasovsNo 13.11.1996.līdz 21.05.1997.
Oļegs DeņisovsNo 13.11.1996.līdz 07.05.1997. priekšsēdētājs
No 07.05.1997.līdz 21.05.1997.
Aleksandrs GolubovsNo 13.11.1996.līdz 07.05.1997.
No 07.05.1997.līdz 21.05.1997. priekšsēdētāja vietnieks
Modris LujānsNo 13.11.1996.līdz 07.05.1997. priekšsēdētāja vietnieks
No 07.05.1997.līdz 21.05.1997.
Latvijas Nacionālās Reformu partijas un Latvijas Zaļās partijas frakcija
Frakcija darbojās no 30.06.1997. līdz 03.08.1998.
Vārds, uzvārds
Darbības laiks
Amats
Indulis EmsisNo 30.06.1997.līdz 03.08.1998.
Guntis EniņšNo 01.10.1997.līdz 03.08.1998.
Jānis KalviņšNo 30.06.1997.līdz 27.07.1998. priekšsēdētāja biedrs
Aleksandrs KiršteinsNo 30.06.1997.līdz 03.08.1998.
Andrejs KrastiņšNo 30.06.1997.līdz 03.08.1998. priekšsēdētājs
Aristids Jēkabs LambergsNo 30.06.1997.līdz 03.08.1998.
Jānis RāznaNo 19.06.1998.līdz 28.07.1998.
Apvienības "Tēvzemei un Brīvībai" / LNNK frakcija
Frakcija darbojās no 26.06.1997. līdz 02.11.1998.
Vārds, uzvārds
Darbības laiks
Amats
Vents BalodisNo 26.06.1997.līdz 02.11.1998. priekšsēdētāja biedrs
Juris DobelisNo 26.06.1997.līdz 02.11.1998.
Oskars GrīgsNo 26.06.1997.līdz 02.11.1998.
Guntars GrīnblatsNo 26.06.1997.līdz 02.11.1998.
Māris GrīnblatsNo 26.06.1997.līdz 02.11.1998.
Aigars JirgensNo 26.06.1997.līdz 02.11.1998.
Roberts JurdžsNo 26.06.1997.līdz 02.11.1998.
Andrejs KrastiņšNo 31.07.1998.līdz 02.11.1998.
Ģirts Valdis KristovskisNo 12.05.1998.līdz 02.11.1998.
Normunds PēterkopsNo 26.06.1997.līdz 02.11.1998.
Aleksandrs PētersonsNo 26.06.1997.līdz 02.11.1998.
Andrejs PožarnovsNo 26.06.1997.līdz 02.11.1998.
Aida PrēdeleNo 12.01.1998.līdz 02.11.1998.
Māris RudzītisNo 26.06.1997.līdz 02.11.1998.
Anna SeileNo 26.06.1997.līdz 02.11.1998.
Juris SinkaNo 26.06.1997.līdz 02.11.1998.
Jānis StraumeNo 26.06.1997.līdz 02.11.1998. priekšsēdētājs
Pēteris TabūnsNo 26.06.1997.līdz 02.11.1998. priekšsēdētāja biedrs
Juris Galerijs VidiņšNo 26.06.1997.līdz 02.11.1998.
Roberts ZīleNo 26.06.1997.līdz 02.11.1998.
Tautas saskaņas partijas frakcija
Frakcija darbojās no 17.09.1997. līdz 02.11.1998.
Vārds, uzvārds
Darbības laiks
Amats
Vladilens DozorcevsNo 17.09.1997.līdz 02.11.1998.
Jānis JurkānsNo 17.09.1997.līdz 02.11.1998. priekšsēdētājs
Modris LujānsNo 17.09.1997.līdz 02.11.1998.
Leonards StašsNo 17.09.1997.līdz 02.11.1998.
Jānis UrbanovičsNo 17.09.1997.līdz 02.11.1998. priekšsēdētāja biedrs
Tautas kopas "Brīvība" frakcija
Frakcija darbojās no 18.09.1997. līdz 06.01.1998.
Vārds, uzvārds
Darbības laiks
Amats
Leopolds OzoliņšNo 18.09.1997.līdz 30.11.1997.
No 01.12.1997.līdz 06.01.1998. priekšsēdētāja vietnieks
Andris RubinsNo 18.09.1997.līdz 30.11.1997. priekšsēdētājs
No 01.12.1997.līdz 06.01.1998.
Andris SaulītisNo 18.09.1997.līdz 30.11.1997. priekšsēdētāja vietnieks
No 01.12.1997.līdz 06.01.1998. priekšsēdētājs
Jānis StrodsNo 18.09.1997.līdz 06.01.1998.
Gundars ValdmanisNo 18.09.1997.līdz 06.01.1998.
Darba partijas, Kristīgi demokrātiskās savienības, Latvijas Zaļās partijas apvienības frakcija
Frakcija darbojās no 28.07.1998. līdz 02.11.1998.
Vārds, uzvārds
Darbības laiks
Amats
Indulis EmsisNo 28.07.1998.līdz 02.11.1998.
Guntis EniņšNo 28.07.1998.līdz 02.11.1998.
Jānis KalviņšNo 28.07.1998.līdz 02.11.1998. vietnieks
Paulis KļaviņšNo 28.07.1998.līdz 02.11.1998.
Ilga KreituseNo 28.07.1998.līdz 02.11.1998. priekšsēdētāja
Aivars Guntis KreitussNo 28.07.1998.līdz 02.11.1998.
Aristids Jēkabs LambergsNo 28.07.1998.līdz 02.11.1998.
Andrejs NaglisNo 28.07.1998.līdz 02.11.1998. vietnieks
Jānis RāznaNo 28.07.1998.līdz 02.11.1998.
Uldis VeldreNo 28.07.1998.līdz 07.10.1998.
Elmārs ZelgalvisNo 27.08.1998.līdz 02.11.1998.


Uz augšu Rakstīt mājas lapas administratoram
© 2002 Latvijas Republikas Saeima