Deputāti Likumdošana Aktualitātes Vispārējā informācija Sākumlapa
 

Frakcijas 5. Saeimā

Frakcija "Latvijas ceļš"

Frakcija darbojās no 06.07.1993  līdz 06.11.1995

 
Vārds, uzvārds
Darbības laiks
Amats
Mariss AndersonsNo 26.01.1995.līdz 06.11.1995.
Georgs AndrejevsNo 06.07.1993.līdz 08.06.1994.
Romāns ApsītisNo 06.07.1993.līdz 24.11.1994.
Dzintars ĀbiķisNo 06.07.1993.līdz 06.11.1995.
Indulis BērziņšNo 06.07.1993.līdz 06.11.1995. priekšsēdētāja biedrs
Valdis BirkavsNo 06.07.1993.līdz 26.01.1995.
Inese BirznieceNo 06.07.1993.līdz 06.11.1995.
Jānis BordānsNo 05.10.1994.līdz 06.11.1995.
Jānis BunkšsNo 29.09.1994.līdz 06.11.1995.
Imants DaudišsNo 06.07.1993.līdz 06.11.1995.
Pēteris ElfertsNo 06.07.1993.līdz 29.09.1993.
No 29.09.1993.līdz 06.11.1995. priekšsēdētāja biedrs
Aivars EndziņšNo 06.07.1993.līdz 06.11.1995.
Māris GailisNo 06.07.1993.līdz 29.09.1994.
Andris GlāztisNo 18.05.1995.līdz 06.11.1995.
Anatolijs GorbunovsNo 06.07.1993.līdz 06.11.1995.
Māris GraudiņšNo 06.07.1993.līdz 06.11.1995.
Andris GūtmanisNo 06.07.1993.līdz 06.11.1995.
Roberts HartvigsNo 02.11.1995.līdz 06.11.1995.
Edvīns InkēnsNo 06.07.1993.līdz 06.11.1995.
Raimonds JonītisNo 06.07.1993.līdz 06.11.1995.
Lainis KamaldiņšNo 06.07.1993.līdz 12.04.1995.
Ojārs KehrisNo 06.07.1993.līdz 06.11.1995.
Ģirts Valdis KristovskisNo 06.07.1993.līdz 02.02.1995.
Vilis KrištopansNo 06.07.1993.līdz 06.11.1995.
Jānis LagzdiņšNo 06.07.1993.līdz 06.11.1995.
Egils LevitsNo 06.07.1993.līdz 05.10.1994.
Andris LiepiņšNo 24.11.1994.līdz 06.11.1995.
Kristiāna LībaneNo 19.01.1995.līdz 06.11.1995.
Andris LīgotnisNo 06.07.1993.līdz 06.11.1995.
Ruta MarjašaNo 06.07.1993.līdz 06.11.1995.
Gunārs MeierovicsNo 06.07.1993.līdz 06.11.1995.
Uldis OsisNo 06.07.1993.līdz 06.11.1995.
Andrejs PanteļējevsNo 06.07.1903.līdz 06.11.1995. priekšsēdētājs
Oļģerts PavlovskisNo 06.07.1993.līdz 06.11.1995.
Andris PiebalgsNo 06.07.1993.līdz 29.09.1993.
No 29.09.1993.līdz 18.05.1995. priekšsēdētāja biedrs
Aija PočaNo 06.07.1993.līdz 06.11.1995.
Indra SāmīteNo 05.10.1994.līdz 06.11.1995.
Antons SeikstsNo 06.07.1993.līdz 02.11.1995.
Ivars SilārsNo 06.07.1993.līdz 19.01.1995.
Andrejs SiliņšNo 06.07.1993.līdz 06.11.1995.
Modris SpuģisNo 02.02.1995.līdz 06.11.1995.
Anita StankēvičaNo 06.07.1993.līdz 10.08.1994.
Valdis V. PavlovskisNo 06.07.1993.līdz 06.11.1995.
Jānis VaivadsNo 06.07.1993.līdz 05.10.1994.
No 18.05.1995.līdz 06.11.1995.
Mārtiņš VirsisNo 06.07.1993.līdz 06.11.1995.
Māris ZvaigzneNo 08.06.1994.līdz 06.11.1995.

Latvijas nacionālās neatkarības kustības frakcija

 

Frakcija darbojās no 06.07.1993. līdz 06.11.1995.

Vārds, uzvārds
Darbības laiks
Amats
Eduards BerklavsNo 06.07.1993.līdz 06.11.1995.
Māris BudovskisNo 06.07.1993.līdz 06.11.1995.
Olga DreģeNo 26.04.1995.līdz 06.11.1995.
Imants KalniņšNo 06.07.1993.līdz 06.11.1995.
Viesturs Pauls KarnupsNo 06.07.1993.līdz 06.11.1995.
Vilnis KazāksNo 13.09.1995.līdz 06.11.1995.
Aleksandrs KiršteinsNo 06.07.1993.līdz 06.11.1995. priekšsēdētājs
Odisejs KostandaNo 06.07.1993.līdz 06.06.1994.
Andrejs KrastiņšNo 06.07.1993.līdz 06.11.1995.
Janīna KušnereNo 06.07.1993.līdz 08.12.1994.
Aristids LambergsNo 06.07.1993.līdz 06.11.1995. priekšsēdētāja biedrs
Velta PuriņaNo 06.07.1993.līdz 06.11.1995.
Anna SeileNo 06.07.1993.līdz 06.11.1995.
Dainis StaltsNo 06.07.1993.līdz 06.11.1995.
Pēteris TabūnsNo 06.07.1993.līdz 06.11.1995.
Joahims ZīgeristsNo 06.07.1993.līdz 01.01.1994.
Alfrēds ŽīgursNo 06.07.1993.līdz 06.11.1995.

Latvijas zemnieku savienības frakcija

 

Frakcija darbojās no 06.07.1993. līdz 06.11.1995.

Vārds, uzvārds
Darbības laiks
Amats
Aivars BerķisNo 06.07.1993.līdz 06.11.1995.
Gundars BērziņšNo 06.07.1993.līdz 06.11.1995.
Oskars GrīgsNo 06.07.1993.līdz 23.08.1995.
Mārtiņš Ādams KalniņšNo 05.08.1993.līdz 06.11.1995.
Visvaldis Varnesis KlīveNo 06.07.1993.līdz 05.08.1993.
Jānis KokinsNo 06.07.1993.līdz 06.11.1995.
Voldemārs NovakšānovsNo 06.07.1993.līdz 06.11.1995.
Pauls PutniņšNo 08.07.1993.līdz 06.11.1995.
Gunārs ResnaisNo 06.07.1993.līdz 06.11.1995.
Jānis RitenisNo 06.07.1993.līdz 14.09.1994.
Andris RozentālsNo 06.07.1993.līdz 06.11.1995. priekšsēdētājs
Zigurds TomiņšNo 06.07.1993.līdz 06.11.1995.
Jānis Ārvaldis Miķelis TupesisNo 06.07.1993.līdz 14.09.1994.
Guntis UlmanisNo 06.07.1993.līdz 08.07.1993.

Frakcija "Saskaņa Latvijai"

 

Frakcija darbojās no 06.07.1993. līdz 25.05.1994.

Vārds, uzvārds
Darbības laiks
Amats
Andris AmeriksNo 06.07.1993.līdz 24.03.1994.
Vilnis Edvīns BresisNo 06.07.1993.līdz 25.05.1994.
Igors BukovskisNo 06.07.1993.līdz 24.03.1994.
Irēna FolkmaneNo 06.07.1993.līdz 25.05.1994.
Juris JaneksNo 06.07.1993.līdz 25.05.1994.
Ernests JurkānsNo 06.07.1993.līdz 25.05.1994.
Jānis JurkānsNo 06.07.1993.līdz 24.03.1994.
Ēriks KažaNo 06.07.1993.līdz 03.05.1995.
Edvīns KideNo 06.07.1993.līdz 25.05.1994. priekšsēdētājs
Ludmila KuprijanovaNo 06.07.1993.līdz 24.03.1994.
Jānis LucānsNo 06.07.1993.līdz 25.05.1994.
Leonards StašsNo 06.07.1993.līdz 25.05.1994.
Jevgēnijs ZaščerinskisNo 06.07.1993.līdz 25.05.1994.

Frakcija "Līdztiesība"

 

Frakcija darbojās no 06.07.1993. līdz 06.11.1995.

Vārds, uzvārds
Darbības laiks
Amats
Aleksandrs BartaševičsNo 06.07.1993.līdz 06.11.1995.
Martijans BekasovsNo 06.07.1993.līdz 06.11.1995.
Gaļina FjodorovaNo 06.07.1993.līdz 06.11.1995.
Nikolajs KrasohinsNo 06.07.1993.līdz 06.11.1995.
Larisa LaviņaNo 06.07.1993.līdz 12.07.1993.
No 12.07.1993.līdz 06.11.1995. priekšsēdētāja biedrs
Filips StroganovsNo 06.07.1993.līdz 12.07.1993.
No 12.07.1993.līdz 06.11.1995. priekšsēdētājs

Frakcija "Tēvzemei un brīvībai"

 

Frakcija darbojās no 06.07.1993. līdz 06.11.1995.

Vārds, uzvārds
Darbības laiks
Amats
Ilmārs DāliņšNo 06.07.1993.līdz 06.11.1995.
Oskars GrīgsNo 20.07.1995.līdz 06.11.1995.
Māris GrīnblatsNo 06.07.1993.līdz 06.11.1995. priekšsēdētājs
Roberts MilbergsNo 06.07.1993.līdz 29.03.1995. priekšsēdētāja biedrs
Aleksandrs PētersonsNo 06.07.1993.līdz 06.11.1995.
Juris SinkaNo 06.07.1993.līdz 06.11.1995.
Jānis StraumeNo 06.07.1993.līdz 06.11.1995.

Latvijas kristīgo demokrātu savienības frakcija

 

Frakcija darbojās no 06.07.1993. līdz 06.11.1995.

Vārds, uzvārds
Darbības laiks
Amats
Olafs BrūversNo 06.07.1993.līdz 11.05.1995.
Andris GrotsNo 05.08.1993.līdz 06.11.1995.
Aivars JerumanisNo 06.07.1993.līdz 05.08.1993.
Uldis LakševicsNo 06.07.1993.līdz 06.11.1995.
Aida PrēdeleNo 06.07.1993.līdz 06.11.1995. priekšsēdētājs
Anta RugāteNo 06.07.1993.līdz 06.11.1995.
Andris SaulītisNo 06.07.1993.līdz 01.01.1994.
Anita StankēvičaNo 14.06.1995.līdz 06.11.1995.
 

Demokrātiskās partijas
 frakcija

 

Frakcija darbojās no 06.07.1993. līdz 03.05.1995.

Vārds, uzvārds
Darbības laiks
Amats
Alfreds ČepānisNo 06.07.1993.līdz 03.05.1995.
Olga DreģeNo 06.07.1993.līdz 25.04.1995.
Ilga GravaNo 06.07.1993.līdz 03.05.1995. priekšsēdētāja biedrs
Aivars KreitussNo 06.07.1993.līdz 03.05.1995. priekšsēdētājs
Kārlis LeiškalnsNo 06.07.1993.līdz 19.09.1994.
No 26.04.1995.līdz 03.05.1995.

Tautas saskaņas partijas frakcija

 

Frakcija darbojās no 24.03.1994. līdz 06.11.1995.

Vārds, uzvārds
Darbības laiks
Amats
Andris AmeriksNo 24.03.1994.līdz 06.11.1995. priekšsēdētāja biedrs
Igors BukovskisNo 24.03.1994.līdz 06.11.1995.
Jānis JurkānsNo 24.03.1994.līdz 06.11.1995. priekšsēdētājs
Ludmila KuprijanovaNo 24.03.1994.līdz 06.11.1995.
Leonards StašsNo 30.05.1995.līdz 06.11.1995.
Jānis UrbanovičsNo 29.08.1994.līdz 06.11.1995.

Demokrātiskās partijas Saimnieks frakcija

 

Frakcija darbojās no 03.05.1995. līdz 06.11.1995.

Vārds, uzvārds
Darbības laiks
Amats
Olafs BrūversNo 22.06.1995.līdz 06.11.1995.
Alfreds ČepānisNo 03.05.1995.līdz 06.11.1995.
Ilga GravaNo 03.05.1995.līdz 06.11.1995.
Ēriks KažaNo 03.05.1993.līdz 06.11.1995.
Aivars KreitussNo 03.05.1995.līdz 06.11.1995. priekšsēdētājs

Tautsaimnieku politiskā apvienība

 

Frakcija darbojās no 25.05.1994. līdz 06.11.1995.

Vārds, uzvārds
Darbības laiks
Amats
Vilnis Edvīns BresisNo 25.05.1994.līdz 06.11.1995.
Irēna FolkmaneNo 25.05.1994.līdz 06.11.1995.
Juris JaneksNo 25.05.1994.līdz 02.02.1995.
Ernests JurkānsNo 25.05.1994.līdz 06.11.1995.
Kārlis JurkovskisNo 25.05.1994.līdz 06.11.1995.
Edvīns KideNo 25.05.1994.līdz 06.11.1995. priekšsēdētājs
Jānis LucānsNo 25.05.1994.līdz 06.11.1995.
Leonards StašsNo 25.05.1994.līdz 31.05.1995.
Jevgēnijs ZaščerinskisNo 25.05.1994.līdz 06.11.1995.


Uz augšu Rakstīt mājas lapas administratoram
© 2002 Latvijas Republikas Saeima